Naklejki na laptopy i konsole - spersonalizowana obudowa

Sprzęty przenośne, choć znacząco ułatwiają nam życie, dość szybko się zużywają. Nieestetyczne zarysowania i odpryski sprawiają, że mamy ochotę na ich szybką wymianę. Ale jeśli laptop, konsola czy jakakolwiek inna elektronika jest w pełni sprawa, to jest to dość nieopłacalne rozwiązanie, zwłaszcza w sytuacji, gdy z pomocą mogą nam przyjść maskujące wszelkie uszkodzenia naklejki na obudowy.

Naklejka na obudowę - co to?

Nalepki na laptopy i konsole często nazywa się również "skinami". I nic dziwnego, to swojego rodzaju "druga skóra" dla elektronicznego sprzętu. Tworzy się ją zwykle z samoprzylepnej folii i nadrukowuje na niej określone motywy - dla zwiększenia trwałości gotowy produkt poddaje się także procesowi laminacji. Okleina może być wykonana w wielu różnych wzorach, a w niektórych przypadkach udaje się również zaprojektować ją na zamówienie pod konkretny model laptopa czy konsoli.

Zastosowanie naklejek na obudowy

Samoprzylepne etykietki w szybki sposób pomogą nam zmienić wygląd dowolnego urządzenia elektronicznego. Zamiast nudnej szarości czy czerni możemy się przy wyciąganiu laptopa czy konsoli pochwalić ulubionym zdjęciem z wakacji, ciekawym rysunkiem własnego autorstwa czy jakąkolwiek inną grafiką. Dzięki personalizacji sprzętu elektronicznego zawsze będziemy wiedzieli, czy dany przedmiot jest nasz, a dodatkowo wyróżnimy się w tłumie. Tego typu drukowane nalepki, oprócz czysto dekoracyjnych funkcji, stanowią również dodatkowe zabezpieczenie konsoli czy klapy laptopa. Chronią ją przed zarysowaniem, zadrapaniem, odpryskami oraz innego rodzaju uszkodzeniami.

Druk naklejek na obudowy

Choć w obecnych czasach niemal wszystko można wykonać samodzielnie w domu, to jednak warto zainwestować w profesjonalny druk etykiet samoprzylepnych. Fachowcy stworzą dla nas produkt na specjalistycznych maszynach i przystosowanych do konkretnego zadania materiałach, które gwarantują wysoką jakość i precyzację wykonania. Tak właśnie postępujemy w etykiety-polska.pl. Oprócz standardowych etykiet przemysłowych i stricte marketingowych zajmujemy się również produkcją naklejek na obudowy sprzętu elektronicznego. Drukujemy na papierach matowych, półbłysk i błysk oraz termotransferowym. Jesteśmy w stanie wykonać każdy produkt na zamówienie zgodnie z potrzebami Klienta.